Perkant padangas daugelis vartotojų ne itin atsakingai renkasi produkciją. Sutiksite, kad nemaža dalis vairuotojų tiesiog galvoja apie kainas. Tačiau reikėtų daugiau gilintis į techninius parametrus. Jeigu pagalvotumėte, kiek realiai kainuoja geros žieminės padangos, tuomet pamatytumėte, kad rinkoje yra ir brangių ir pigių padangų. Kartais kokybę užtikrina vien prekės ženklas, tačiau specialistai vis tiek rekomenduoja lyginti techninius parametrus. Žieminės padangos pirmiausiai turi gerai judėti ant sniego, šlapdribos, ledo. Tai esminiai faktoriai, kurie lemia tai, kad automobilis gali gerai važiuoti, neslidinėti ar ne užklimpti. “Goodyear” ar “Hankook” tikrai gerai žinomo kompanijos, tačiau nereikia pamiršti ir to fakto, kad kartais ne didelė kaina lemia, kad padanga bus gera.

žieminės padangos

Kokios žieminės padangos perkamiausios?

Jeigu galvojate apie naujų padangų pirkimą, tuomet tiesiog peržiūrėkite video reportažus socialiniuose tinkluose, “Youtube” ar perskaitykite specialistų straipsnius. Kiekvienas klientas turi suprasti, kad kompanijos, kurios nori parduodi daug produkcijos naudoja skirtingas strategijas. Vieni tiesiog konkuruoja kainomis, kiti žiūri, kad padangas klientai pirktų todėl, kad jos iš tiesų geros. Aišku, kad maža kaina visada pritraukia daug vartotojų, tačiau tai vienadieniai pardavimai. Klientai gerai supranta, kad nusipirkus pigias žiemines padangas jas naudosime vieną, geriausiu atveju du sezonus. Tačiau tikrai iš tokių padangų negalime tikėtis gerų parametrų. Vairavimas su rimtomis žieminėmis padangomis ir pigiomis padangomis skiriasi kaip diena nuo nakties. Visiems vairuotojams rekomenduojame nors kartą išbandyti tikrai geras kokybiškas žiemines padangas, kurios suteiks visai kitą vairavimo malonumą. Nereikia būti aukščiausio lygio specialistu, jog įvertintumėte padangų gerumą. Užtenka už vairo praleisti penkias minutes ir matomas aiškus skirtumas. Mažesnis stabdymo atstumas, stabilumas kelyje, bei žinoma mažesnė tikimybė, kad automobilis taps nevaldomas. Jeigu vairuojate jau ne vienerius metus, tuomet žinote tą jausmą, kai įsigyjate pirmą automobilį ir sutinkate pirmą žiemos sezoną. Dažniausiai žieminės padangos būna ne itin geros. Gerai, jeigu jos nėra labai nusidėvėjusios, tačiau dėl finansinių trūkumo, tai būna tik pavadinimas – žieminės padangos.

žieminės padangos

Ekspertai rekomenduoja padangas

Tiek Vilniuje, tiek Kauno mieste galima rasti ne vieną žieminių padangų specialistą, kuris galės patarti kokias padangas geriausia naudoti. Aišku, kad reikia įvertinti įvairius parametrus, todėl kiekvienas klientas prieš pirkdamas padangas turi daugiau pasidomėti apie šią produkciją. Svarbu kada pagamintos padangos. Jeigu jos penkis metus guli sandėliuose, tai guma praranda techninius parametrus, todėl nereikėtų pirkti tokių padangų.